Sigortalı Nakliyat

Sigortalı Nakliyat Avantajı!

Eşyalarınızı taşırken oluşacak herhangi bir afet, yangın ve ya kaza sonucu eşyaların hasar alması ve ya kaybolması gibi durumlarda kayıpların giderilmesi için etkili olan sigortalı nakliyat ayrıcalığı günümüzde her firma tarafından sunulmayan bir hizmettir. Sizler için bu hizmeti ayağınıza kadar getiren firmamız Ankara Öykü Nakliyat ise nakliyat sırasında değerli eşyalarınızın da bulunduğu nakliyat aracının yanması, kaza yapması, afetlerden etkilenmesi gibi durumlara karşı sigorta özelliği sunmaktadır. Özellikle şehirler arası yolculuklarda yaşanacak olan her türlü duruma karşı tedbir almayı sağlayan bu durum için sizde adresimizden yararlanabilirsiniz. Sınırlı sayıdaki nakliyat firmasının sunduğu bu özellik sayesinde eşyalarınızı güvence altına alabilirsiniz.

Geleneksel Yöntemlere Son!

Eskiden nakliyat firmaları çoğu zaman iş arayan birkaç kişiyi bir araya getirerek eşyaların taşınmasını sağlardı. Bu durum eşyaların kırılmasına ve ya güven vermeyen kişiler tarafından çalınmasına neden olurdu. Günümüzde ise başarılı bir sektör haine gelen nakliyat firmaları sundukları hizmetler ile yarılmaya başladılar. Bizde bu yarışta öncü bir adres olarak sigortalı nakliyat çalışması sunuyoruz. Eşyalarınızı güven içerisinde taşıyan bu çalışma ile yaşayacağınız sorunlarda kayıplarınızı telafi edecek ödemeler almanızı sağlıyoruz. Ufak bir ek ücret karşılığı verilen bu hizmet sayesinde sizde rahat bir nefes alırken maddi açıdan daha büyük kayıpların önüne geçmiş oluyorsunuz. Koruma altına alınan eşyalar ile değerli eşyalarınızı da koruma altına almış olacaksınız.

Size Özel Avantajlar!

Sadece sigortalı nakliyat alanında değil aynı zamanda asansörlü nakliyat gibi seçeneklerin de bulunduğu adresimizde sorunsuz bir şekilde taşınabiliyorsunuz. Eski yöntemler yerine yeni yöntemleri kullanan nakliyat firmamız yılların verdiği deneyimle birlikte sizlere en iyi hizmeti sunma çabası içerisindedir. Maddi açıdan sizlere destek verdiği gibi aynı zamanda sigortalı taşımacılık paketleme, asansörlü taşıma gibi avantajlarla da eşyalarınızın güvenliğini sağlamaktadır. Nakliyat firması ararken işinizi şansa bırakmak istemiyorsanız ve doğru bir adresten faydalanmak istiyorsanız mutlaka bizi aramalısınız. Sektörümüzün sunduğu bütün imkanları siz değerli müşterilerimizle buluşturmaya çalıştığımız gibi kalitemizi bir ülke markası haline de getirmeye çalışıyoruz. Daha iyi hizmet almak için bizi arayın.