Şehirler arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Eğitim durumu, iş nedenleri gibi sebeplere bağlı olarak şehir değiştirmek zorunda kalmışsanız ve taşınırken eşyalarınızı hasar almamasını istiyorsanız  Ankara şehirler arası nakliyat konusunda uzman olan Merkezi Ankara olan Öykü Nakliyat’a gelebilirsiniz. Şehir içi nakliyatın yanı sıra daha zor bir nakliyat süreci olan şehirler arası nakliyatta uzun mesafeleri kat ederek eşyaları sorunsuz bir şekilde taşımak kolay bir durum değildir. Bu nedenle alanında uzman olan bir ekipten yardım almak daha doğru olacaktır. Firmamız ise bu süreçte hem profesyonel çalışanları hem de son teknoloji ile üretilmiş cihazları ile yanınızda olacaktır. Eşyalarınızın sıkışık bir şekilde yolculuk yapmasını önlemek adına eşya miktarına uygun araç temini yapacak olan adresimiz aynı zamanda paketleme ile de hasarları önleyecektir.

Şehirler Arası Üstün Nakliyat!

Şehir içi nakliyatın aksine yorucu olabilen Ankara şehirler arası nakliyat konusunda çoğu firma hizmet vermemektedir. Sınırlı sayıda olan nakliyat firmalarının bir kısmı aradığınız hizmeti sunarken bir kısmı ise özensiz ve eşyalarınızın dökülüp saçılmasına neden olacak bir hizmet verir. Sizde bu hizmetler yerine kaliteli bir hizmet almak ve eşyalarınızın korunmasını sağlamak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. Eşyalarınız tek tek özenle paketlenerek araca yerleştirilecek ve bu süreç içerisinde de kırılmaması için ayrıca önlemler alınacaktır. Eşyalarınızı şehirler arası yolculuklarda korumak adına sigortalı nakliyat hizmeti gibi ek çalışmaları da bulacağınız adresimiz güvenilir personelleri ile de gönlünüzü kazanacaktır.

En Uzak Noktalara Dahi Nakliyat Yapıyoruz!

Ankara Şehirler arası nakliyat konusunda en uzak noktalara dahi eşyalarınızı güvenle taşıyacak olan profesyonel ekibimiz yüksek katlara ulaşımda eşyalarınızın hasar almaması için asansörlü nakliyat hizmeti vermektedir. Ayrıca sizlere parça eşya taşıma gibi bir avantajı da sunan adresimiz büyük ve kargo ile taşınması zor olacak olan eşyaları taşımaktadır. Eşyalarınızı taşırken bir bölümünün kalmasını istiyorsanız depolama hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. Bu özellik sayesinde yeni evinize taşımak istemediğiniz eşyalarınız bir süreliğine bizde kalır. Sizin istediğiniz zaman istediğiniz yere nakliyat firmamız tarafından taşınarak teslim edilir. Sorunsuz bir şekilde taşınarak şehirler arası yollarda sorun yaşamak istemiyorsanız bizi Ankara Öykü Nakliyat‘ı arayın. Profesyonel ekibimiz ve kaliteli hizmetimiz için sizde arayın ve nakliyat hizmetimizden faydalanın.