Hakkımızda

Hakkımızda

Ankara Öykü Nakliyat firması olarak sektörümüze yön veren bir adres olmaya çalışıyor ve bunun için sektörümüzdeki bütün yenilikleri bünyemize dahil ediyoruz. Taşınırken müşterilerimizin en büyük kaygısı olan eşyalarım hasar alacak mı korkusunu yaşatmayacak ve bu alanda aldıkları eğitimler ile çevresindeki insanları memnun edecek profesyonel bir ekiple çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Hem maddi açıdan hem de manevi açıdan müşterilerimizi desteklerken bir yandan da eşyalarınızı tam manasıyla koruma yolunu seçiyoruz. Sıkıntısız bir şekilde taşınmak istediğinizde öncelikle eşyalarınızı görecek bir personelimiz kapınıza kadar geliyor. Eşyalarınızın miktarı tespit edildikten sonra buna uygun bir araç temin ederek taşınacağınız gün konusunda anlaşıyoruz.

Söz Verilen Zamanda ve Söz Verilen Yerdeyiz!

Sizinle anlaştığımız zamanda ve mekanda buluşarak eşyalarınızı öncelikle toparlıyor ve paketleme işleminden geçiriyoruz. Bu sayede eşyalarınız kırılma, çizilme ve yırtılma gibi sorunlara karşı korunmuş oluyor. Alanında gerekli bütün bilgilere ve donanımlara sahip olan personellerimiz paketlenen eşyalarınızı aracımıza düzgün bir şekilde yerleştiriyor. Bütün çalışmalarımız yüksek tempoda gerçekleştirildiği gibi  Ankara Öykü Nakliyat olarak güler yüzümüzü ise eksik etmiyoruz. Taşınırken eşyalarınızın bir kısmını saklamak istediğinizde size depolama hizmeti sunuyoruz. Ayrıca yüksek katlardan eşyaların indirilmesinin zor olması ve komşularınızı rahatsız etmemek adına taşınırken asansörlü nakliyat özelliğini de sizlerin kapısına kadar getiriyoruz. Evlerinizi, ofisinizi ve diğer tüm taşıma alanlarını sizin için Ankara ve şehirlerarasında özenli bir şekilde taşıyor ve memnuniyetinizi kazanıyoruz.

Özel Hizmetler Sizler İçin Burada!

 Ankara Öykü Nakliyat olarak sizlere ayrıcalıklı hizmetler de sunuyoruz. Bu hizmetlerden biri olan sigortalı nakliyat ile eşyalarınızı hırsızlık, afet, kaza gibi durumlara karşı koruma altına alıyoruz. Ayrıca parça eşya taşıma ile eşyalarınız ister çok olsun ister az olsun ekibimizin sunduğu hizmet ile istediğiniz yere kadar taşınabiliyor. Özenli, düzgün ve sorumluluk sahibi insanlardan oluşan ekibimiz her zaman yanınızda olduğu gibi saygılı tavrı ve sorunlarınıza sunacağı çözümler ile taşınırken rahat olmanızı sağlayacaktır. Başarılı bir taşınma süreci ve sorun yaşamadan gerçekleşecek taşıma işlemlerinde uygun fiyat avantajlarından yararlanmak isterseniz size bizi arayabilir ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.