Gölbaşı Evden Eve Nakliyat

Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Kasım 15, 2018
Polatlı Evden Eve Nakliyat
Kasım 16, 2018

Gölbaşı Evden Eve Nakliyat

Ankara Gölbaşı evden eve nakliyat olarak taşınma ihtiyacınız olduğunda her zaman kalite ve hizmeti ön plana çıkararak size destek olacaktır. Firmamız nakliyat öncesinde bazı işlemlerin önceden gerçekleştirilmesi için ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlayacaktır. Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir. Bu nedenle de müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilmek adına gerekli olan her türlü hizmeti de sağarız. Öncelikli olarak bizimle iletişime geçen müşterilerimizin evine giden ekiplerimiz eşyaların genel durumunu inceleyecek ve hassasiyet derecesi yüksek olan eşyaların bir listesini ayrı olarak tutacaktır. Nasıl bir araç ile taşınması gerektiğinin planlaması yapılırken aracın temini de sağlanacaktır. Araçlarımızın tamamı taşıma işlemine uygun olarak tasarlanmıştır.

Araçlarımızın hepsinin kasası çelik kaplama olmakla birlikte yerler halıfleks döşelidir. Bu sayede araç içerisine düşen bir eşyanın zarar görmesinin de önüne geçilmiş olacaktır. Ayrıca aracımıza yerleştirilen büyük ve ağır eşyalar araç içerisinde belli bölmelere yerleştirilir ve burada sabitlenir. Sabitleme işleminin tamamlanmasının ardından diğer eşyalarında düzgün bir şekilde yerleştirilmesi aşamasına geçilecektir. Araçlarımızın tamamı bakımlıdır ve yolculuk esnasında hiçbir şekilde işin aksamaması sağlanmış olacaktır.

Gölbaşı Asansörlü Evden Eve Taşıma

Araçlara eşyalar asansörler aracılığı ile taşınacak bunun içinde zamanın hızlı bir şekilde ilerletiliyor olması ev sahibi açısından önemli bir konudur. Eskiden taşıma insan gücüyle yapılırken bu uzun süre almasının yanı sıra bir takım riskler içerirdi. Bu risklerin başında eşyanın sağa sola çarpması ve sürtünmesi gelirdi. Dolayısıyla bu sürtünme neticesinde eşyaların zarar görmesi normal olarak karşılanırdı. Ancak günümüzdeki asansörlü taşıma ile birlikte artık bu durumunda ortadan kalkmış olduğunu ve eşyaların daha güvenli bir şekilde yeni adreslerine taşındığı da bilinirdi. Kısacası şunu söylemek istiyorum ki artık nakliyat firmaları ile birlikte işler daha profesyonel bir hale dönüşmüş durumda.

Biz Gölbaşı evden eve nakliyat olarak yaptığımız işin hassasiyetinin bilincindeyiz ve her planlamamızı da buna göre yaparak hareket ederiz. Ücretsiz ekspertiz hizmeti vermemizin nedeni de planlamamızın eksiksiz ve sağlam olmasıdır. Bu sayede eşyalarınıza zarar gelmeyecek, eşyalarınız planlanmış olduğu gibi aynı saatte taşınacak ve sizin evinizi yerleştirmenize de zaman kalacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir